Dijital Reklam Yönetimi

Arama Motoru ve Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Günümüz Internet dünyasında reklamcılık en önemli pazarlama faaliyetlerinden biri. Gerek arama motoru reklam pazarlaması (SEM), gerekse sosyal medya reklam pazarlama faaliyetleri (SMM) dikkat ile yönetilmesi gereken önemli süreçler.

2021 yıl sonu itibarı ile Facebook yılda 114.7 Milyar $ reklam geliri elde etmektedir. Bu gelirin yaklaşık %40’ının Instagram tarafından karşılandığı tahmin edilmektedir. Google 2021 reklam gelirleri ise 61.3 Milyar $‘dır. Aynı dönemde TikTok ise yaklaşık 58 Milyar $ gelir sağlamıştır. Bu rakamlardan da anlaşıldığı üzere sosyal medya ve arama motoru reklam yatırımları oldukça ciddi boyuttadır.

Arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı yaparken optimizsyon çok önemlidir. Doğru kitleye en düşük fiyatlandırma ile ulaşmak dijital reklamcılığın başlıca kriteridir.

Arama Motoru Pazarlaması (SEM)

Yeniden hedefleme kampanyaları ile sitenizi hali hazırda ziyaret eden ancak her hangi bir satın alma işlemi yapmamış potansiyel müşterilerinizi, aktif müşteriye dönüştürmeyi hedefliyoruz.

Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal medyada reklam verirken en doğru müşterileri hedeflemeyi düşünüyoruz.

Influencer Çalışması

Outreach

Pazaryeri Optimizasyonu | SEOZ360

Pazaryeri Reklamcılığı

Ulusal veya uluslarası tüm pazaryeri platformlarında reklam yönetimi faaliyetlerinize talibiz.

NEDEN SEOZ360?

Sürekli Müşteri Desteği | SEOZ360

Müşteri Servisi

Yüksek Yatırım Dönüşümü Oranı (ROI)

Pazar Takibi

Web Tasarımı Hakkında Merak Edilenler

SEM Ne İşe Yarar?

Arama Motoru Reklamcılığı (SEM) ile arama motoru sonuç sayfalarında en üstte çıkar ve en doğru müşteri profillerine erişim sağlama imkanınız oluşur.

SMM Ne İşe Yarar?

Sosyal Medya Reklamcılığı (SMM) ile en doğru müşteri profiline sosyal mecralar aracılığı ile ulaşmanız mümkündür.