Profesyonel SEO Çalışması

Profesyonel SEO Çalışması

Yapılan son araştırmalara göre, web sitesi trafiğinin %53’ü arama motorları tarafından yönlendirilen organik ziyaretçilerdir. Arama sonuç sayfalarında yer almak hem marka bilinirliğini arttırmak, hem de sitenize organik trafik sağlayabilmek için en önemli fırsatlardan biridir.

Arama motoru sonuç sayfalarında üst sıralarda yer alarak hedeflenen ziyaretçilere ulaşmak çok çetin bir mücadeledir SEOZ360 olarak, SEO danışmanlık hizmeti ile sizler için bu çetin mücadeleyi vermek hazır ve donanımlıyız.

SEO Uyumlu Web Tasarımı

SEO Danışmanlık Hizmetleri

Dijital çözüm ortağınız SEOZ360, sizlere bütünsel bir SEO hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Dilerseniz yeni bir web sitesi kuruyor olun, dilerseniz hayata geçirilmiş bir projeniz olsun.

SEOZ360 projelerinizin her aşamasında sizlere yardımcı olarak, çözümler üretecek.

Mobil Uyumlu Tasarım

SEO Uyumlu Site Kurulumu

Web siteniz yok mu, ya da yenilemeyi mi düşünüyorsunuz? E-ticaret, kurumsal ya da blog; tüm amaçlara yönelik web siteniz çalışır vaziyette size teslim edilir. Sorunsuz ve hızlı çalışan web siteniz hem SEO uyumlu, hem de kullanıcı dostu olacak.

WordPress ve Shopify gibi hazır web yönetim araçlarının yanı sıra dilerseniz size özel tasarlanmış bir web sitesine de sahip olabilirsiniz.

SEOZ360 İçerik Yönetimi

İçerik Yönetimi

E-ticaret ve blog web siteleriniz için İçerik Yönetimi yaparken planlamanın da üretim kadar önemli olduğuna inanıyoruz. Sayfa içerik planlamanız için anahtar kelime, varlık (entity) ve sıkça karşılaşılan sorular için araştırması yaparak yazar kadronuz için SEO uyumlu makale şablonları hazırlıyoruz.

Dilerseniz konusunda uzman yazar çözüm ortaklarımız ile arama motoru optimizasyonu uyummlu içeriklerinizi biz üretebiliriz.

Site İçi SEO

Site İçi (On Page) SEO

İçerik, meta etiketleri, görsel, sayfa açılış hızı vb. tüm tüm sayfa içi SEO optimizasyon fırsatları belirlenir ve önem/zorluk dengesi göz önüne alınacak şekilde planlama yapılır.

On Page SEO çalışması ile küçük detayları büyük fırsatlara çevireceğiz.

Off Page SEO | SEOZ360

Site Dışı SEO

Sayfanıza dış sitelerden gelen yönlendirmeler Google ve diğer arama motorları için önemli bir göstergedir. Bu yönlendirmeler konusunda uzman ve güvenilir web siteleri ile etkili sosyal medya hesaplarından gelir ise oldukça değerli olacaktır. Ayrıca sosyal medya hesaplarınızdan gelen yönlendirmeler de SEO çalışmanıza önemli bir katkı sağlayabilir.

SEOZ360 olarak, kaliteli içeriğin ziyaretçi getireceğine inanıyoruz. Bu sebepten ötürü para karşılığında baclink alma hizmeti kesinlikle almıyoruz ve müşterilerimize vermiyoruz.

Teknik SEO | SEOZ360

Teknik SEO

Technical SEO, sitenizin sağlığı ile ilgilenir. Web sitesi sağlığı da tıpkı insan sağlığı gibidir, sağlık elden gidinceye kadar ne denli önemli olduğu maalesef anlaşılamaz.

Teknik SEO hizmeti ile sitenizin düzgün çalışması, hızlı açılması, arama motorlarınca dizine eklenmesi vb. konular mercek altına alınır.

Yerel SEO | SEOZ360

Yerel SEO

Yerel işletmenize arama sonuçları ile ulaşılması için Yerel SEO (Local SEO) çalışması yapıyoruz.

Google Business sayfası ve harita optimizasyonun yanı sıra sosyla medya hesaplarınız ile de sitenize destek sağlamayı amaçlıyoruz.

Uluslararası SEO | SEOZ360

Uluslararası SEO

Yurtdışına ihracat mı yapmak istiyorsunuz? Ya da yurtdışına hizmet mi satmak istiyorsunuz? Belki de uzman olduğunuz konu hakkında bildiklerinizi tüm dünya ile paylaşmak istiyorsunuzdur.

International SEO (Uluslararası SEO) tam olarak burada devreye giriyor. Birden çok dilde kullanıcıya erişmek istiyorsanız düzgün planlanmış bir site altyapısı en öncelikli konudur; gerekli çalışma yapılmaz ise içinden çıkılamaz bir durum ile karşılaşmak oldukça olasıdır.

E-Ticaret Çözümleri | Web Dizayn

E-Ticaret SEO

İşletmenizi daha karlı bir hale getirmek SEOZ360’ın en büyük dileği. Düzgün ve hızlı çalışan bir site önceliğimiz olacak.

Ana Sayfa, ürün ve kategori sayfası optimizayonları ile ziyaretçileri müşterilere çevireceğiz.

İçerik SEO ile potansiyel müşterilerinizin tüm arama motoru sorgularını cevaplamak için organize olacak ve ürün/hizmetlerinize daha kolay ulaşılmasını sağlayacağız.

NEDEN SEOZ360?

Profesyonel SEO Çalışması

Yüksek Kalite SEO Çalışması

PRofesyonel SEO Danışmanlığı

Sürdürülebilir Başarı

SEO Yatırım Dönüşümü

Düzenli Gelir Artışı

SEO Hakkında Merak Edilenler

SEO Danışmanı Ne Yapar?

SEO danışmanı, bir web sitesinin arama motoru sayfaları için optimize işlemlerinin tümünü yönetir. Bir SEO uzmanı, tüm arama motoru optimizasyonu işlemlerinde tecrübelidir ve güncel gelişmeleriyakından takip eder.

SEO Çalışması Ücreti Ne Kadardır?

SEO ajansı, bir projeyi fiyatlandırırken harcayacağı zamanı göz önüne alır. Harcanak zaman, sitenin büyüklüğü, bulunduğu sektör, rakiplerinin durumu vb. değişkenler ile doğru orantılıdır.